Autor: Arek "Skan" Kamiński, Styczeń 2020 , 137 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 980 osób

Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka Mentoring. Zestaw narzędzi. Do końca dnia (28.01.2020) za 31,92 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Company of Heroes 2 skupia się na objaśnienie zasad rządzących rozgrywką i udzieleniu porad. Poza opisem przejścia kampanii, znalazły się w nim opisy wszystkich jednostek i doktryn a także przykładowe strategie do gry wieloosobowej. Skrócona wersja spisu treści:-Company of Heroes 2 - poradnik do gry-Podstawowe informacje-Zasoby-Terytorium-Ś rodowisko-Multiplayer-Co, gdzie, jak?-Gra Sowietami-Gra Niemcami-Związek Radziecki - Jednostki-Sztab polowy pułku-Dowództwo Karabinów Wsparcia-Kompania Broni Wsparcia-Dowództwo Batalionu Pancernego-Kompania Zmechanizowana-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 48 Informacja o grze Druga część popularnej serii strategii czasu rzeczywistego. Tym razem przenosimy się na Front Wschodni i wcielamy w dowódcę wojsk Armii Czerwonej, który musi odeprzeć atak nazistów. Gra Company of Heroes 2, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2013 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: polska i angielska. Ebook porusza temat Company. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Heroes. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 980 osób
ISBN 978-83-8055-563-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Company of Heroes 2 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany