Autor: Łukasz "Crash" Kendryna, Październik 2020 , 119 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4934 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Kursowe TOP 30! [-60%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W poradniku do gry Condemned: Criminal Origins znajduje się opis wszystkich przygotowanych przez autorów etapów wraz z położeniem sekretnych przedmiotów. Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-[CHAPTER I\ Weisman Office Building cz.1-[CHAPTER I\ Weisman Office Building cz.2-[CHAPTER I\ Sekrety-[CHAPTER II\ Central Metro Station cz .1-[CHAPTER II\ Central Metro Station cz.2-[CHAPTER II\ Central Metro Station cz.3-[CHAPTER II\ Sekrety-[CHAPTER III\ Metro Station Platforms cz.1-[CHAPTER III\ Metro Station Platforms cz.2-[CHAPTER III\ Sekrety-[CHAPTER IV\ Grid 4 Subway Tunnels cz.1-[CHAPTER IV\ Grid 4 Subway Tunnels cz.2-[CHAPTER IV\ Grid 4 Subway Tunnels cz.3-[CHAPTER IV\ Grid 4 Subway Tunnels cz.4-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 42Informacja o grzeMroczny, pierwszoosobowy thriller psychologiczny, w którym gracz ma okazję doświadczenia anormalnego poziomu napięcia psychicznego tropiąc seryjnych morderców i korzystając w swoim śledztwie z własnych instynktów, procedur sądowych, wyrafinowanych narzędzGra Condemned: Criminal Origins, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku przygodowych gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2006 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS3, Xbox 360. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Condemned:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Criminal. Jeśli interesuje Cię: Origins, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4934 osób
ISBN 978-83-8050-980-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Condemned: Criminal Origins - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany