Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3906 osób

Zobacz promocję nowość!

Get Hello! Python, Get Programming, Hello! Raspberry Pi and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry akcji Crackdown to kompletny opis przejścia gry przedstawiający sposoby eliminacji wszystkich przywódców trzech organizacji przestępczych walczących o dominację w mieście. Skrócona wersja spisu treści:-Informacje wstępne-[Los Muertos\ Wstęp-[Los Muertos\ Juan "El Numero" Martinez-[Los Muertos\ Violetta "Santo Maria" Sanchez r />-[Los Muertos\ Jose Guerra-[Los Muertos\ Rafael "Chuco" Diaz-[Los Muertos\ Rodrigo Montana Alvarez-[Los Muertos\ Ramon Gonzales-[Los Muertos\ Don Domingo Garcia-[Los Muertos\ Eliminacja pozostałych Los Muertos-[Volk\ Wstęp-[Volk\ Igor Biragow-[Volk\ Natalia Gryzunowa-[Volk\ Siergiej "Sovetnik" Juriew-[Volk\ Wiktor Rabotnikow-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 29Informacja o grzeCrackdown to kolejna, po All Points Bulletin, produkcja studia developerskiego Real Time Worlds, które założył David Jones - ojciec słynnej i kontrowersyjnej serii Grand Theft Auto. Tym razem mamy do czynienia z dynamiczną grą akcji/TPP, zaprojektowaną wyGra Crackdown, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2007 roku i dostępny jest na platformie Xbox 360. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Crackdown. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3906 osób
ISBN 978-83-8054-182-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Crackdown - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany