Autor: Bmary Blume, Październik 2013 , 200 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5299 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wydawnictwo ASPRA / -40%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Kiedy w roku 1972 umarł Balenciaga, wiadomość trafiła na pierwszą stronę The New York Timesa. Był jednym z najbardziej nowatorskich i podziwianych twórców haute couture, był jak stwierdziła Schiaparelli jedynym projektantem, który ma odwagę robić to, co mu się podoba. Christian Dior określił go mianem mistrza nas wszystkich. Pomimo ważnej roli, jaką odgrywał w świecie mody, Balenc iaga utrzymywał się z dala od ciekawskich oczu. Inaczej niż dzisiejsi projektanci, dbał o to, by niewiele o nim wiedziano, do tego stopnia, że niektórzy francuscy dziennikarze powątpiewali, czy w ogóle istnieje. Nigdy nie poznały go nawet jego najważniejsze i najbardziej oddane klientki: Marlena Dietrich, Barbara Hutton czy panie z rodziny Rothschildów. Autorka ukazuje  kameralny i odkrywczy portret człowieka, którego wizja zmieniła branżę mody, ale którego historia ujrzała światło dzienne dopiero teraz. Ebook porusza temat Cristóbal. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Balenciaga. Jeśli interesuje Cię: Mistrz, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: wszystkich w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5299 osób
ISBN 9788363431990. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Cristóbal Balenciaga. Mistrz nas wszystkich Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany