Autor: Jacek "Stranger" Hałas, Lipiec 2020 , 179 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4288 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Bądź sobą, tylko w najlepszej wersji. Do końca dnia (11.07.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do strzelaniny "Crysis: Warhead" to bardzo obszerny opis przejścia wszystkich siedmiu misji kampanii dla pojedynczego gracza. Zawiera sugerowany sposób ukończenia zarówno głównych zadań, jak i otrzymywanych misji pobocznych. Crysis: Warhead - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Znalezienie drogi przez lotniskowiec (Misja 4) li> Znalezienie terminalu załadunkowego (1) (Misja 5) Zniszczenie egzoskafandra (Misja 7) Oddalenie się od miejsca katastrofy (Misja 1) Wstęp (Misja 1) Pościg za pułkownikiem Lee #1 (Misja 3) Znalezienie terminalu załadunkowego (2) (Misja 5) Odparcie zmasowanego ataku sił wroga (Misja 6) Zabranie poduszkowca (Misja 3) Pościg za pułkownikiem Lee #2 (Misja 3) Informacja o grze Crysis Warhead to pierwszoosobowa gra akcji, sygnowana logiem firmy Crytek Studios. Inspirowany oryginalnym Crysisem tytuł jest pierwszym przedsięwzięciem budapeszteńskiego oddziału wymienionej spółki. Gra Crysis: Warhead, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2008 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: polska i angielska. Ebook porusza temat Crysis:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Warhead. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4288 osób
ISBN 978-83-8054-512-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Crysis: Warhead - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany