Autor: Aleksandra Polewska, Listopad 2013 , 224 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2421 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Uczenie maszynowe: Twórz i trenuj sieci neuronowe [Ebooki -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Historia Polski to splot wielkich trudów i jeszcze większych cudów. A Ebook ta, to zbiór niesamowitych acz wyłącznie prawdziwych! opowieści, które pokrzepią nasze współczesne, polskie serca tak samo, jak niegdyś Trylogia pokrzepiała dusze naszych pradziadków. Dlaczego? Bo wszystkie mówią o tym, że mamy w niebie wszechmocnego i niezawodnego Sojusznika, którego interwencje nieustanni e zadziwiają historyków. Ebook porusza temat historii. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Polski. Jeśli interesuje Cię: niezwykłych, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: wydarzeń w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to zmieniły. Jeśli szukasz ebooków o: naszej, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat Ojczyzny.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -22%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2421 osób
ISBN 9788375693515. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Cuda w historii Polski. 20 niezwykłych wydarzeń, które zmieniły losy naszej Ojczyzny Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany