Autor: Mark Phillips, Jon Chappell, Lipiec 2011 , 240 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4491 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Książkowe prezenty dla przedsiębiorczej Mamy! [Do -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Chwyć za gryf Język obowiązujący w codziennym kontakcie z muzyką gitarową Rozwój siły palców i umiejętności jednolitej artykulacji Rozgrzewki oraz skale, arpeggia i akordy Seria ćwiczeń z pełnymi utworami i piosenkami Możliwości szlifowania techniki Doskonalenie warsztatu przy użyciu nagrań z płyty Wyślij na trening swoje palce Gra na gitarze ma wiele fantastycznych zalet. Pobudza kreatywność, jest ekspresyjna, inspirująca, a nawet terapeutyczna. Nie ma lepszego leku na smutek, niż pograć bluesa. Zastosowanie ma tu jednak ta sama reguła, która obowiązuje w przypadku wszystkich aktywności fizycznych, wymagających siły, szybkości, wytrzymałości i koordynacji: im więcej ćwiczysz, tym lepiej sobie radzisz. A cała tajemnica tkwi w Twoich palcach. Zacznij od podstaw - utrzymuj właściwą postawę i dobrze trzymaj gitarę. Graj jak z nut - odczytuj tabulatury, diagramy akordów i gryfu oraz rozszyfrowuj ukośniki rytmu. Rozgrzewka "na sucho" - rozluźnij się, popraw sposób oddychania, przygotuj umysł i ciało do gry. Rozruszaj palce - ćwicz systematycznie, dokładnie i uczciwie. Rozwijaj siłę, szybkość i niezależność - zafunduj dłoniom mistrzowski trening. Wstęp do gitarowej wirtuozerii: ponad 300 ćwiczeń w różnych tonacjach, pozycjach i rytmach; treningi i wskazówki pomagające w doskonaleniu gry oraz efektywnym wykorzystaniu czasu przeznaczonego na ćwiczenie; skale, arpeggia i ich przebiegi oraz akordy; piosenki do wykonania na końcu każdego rozdziału; pełne utwory z akompaniamentem, do którego możesz zagrać; sposoby na polepszenie swojej świadomości muzycznej. Ebook porusza temat Ćwiczenia. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: gitarę. Jeśli interesuje Cię: bystrzaków, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4491 osób
ISBN 978-83-246-3009-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Ćwiczenia na gitarę dla bystrzaków Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany