Autor: Jacek Komuda, Kwiecień 2015 , 286 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9501 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Literatura faktu Wydawnictwa HARPER COLLINS / do -55%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Czarna szabla to biała broń do mokrej roboty. Dobywana z pochwy przez szlacheckich awanturników, rębajłów i zawodowych żołnierzy wyjaśnia Jędrzej Kitowicz w Opisie obyczajów za panowania Augusta III. W tym świecie kocha się na zabój, walczy na śmierć i życie. W głowach buzuje spieniona sarmacka łacina, w uszach o ile nie podgolono ich na sejmiku słychać świst szabli, a w ustach cz uć smak wina i świeżo przelanej krwi. Dostałem tą książką przez łeb, jakbym dostał szablą czarną szablą. Doskonały pretekst, żeby porzucić ten łzawy padół i spędzić kilka wspaniałych wieczorów wśród stepów, honorowych ludzi i prostych reguł. To brutalny, ale piękny świat, który odszedł, a mimo to dzięki Komudzie pojawia się znowu na wyciagnięcie ręki. Echwynająć by pana Dydyńskiego                             Jarosław Grzędowicz, autor Pana Lodowego Ogrodu Ebook porusza temat Czarna. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: szabla.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -25%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9501 osób
ISBN 9788378309154. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Czarna szabla Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany