Autor: Wioletta Klinicka, Styczeń 2018

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4610 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wydawnictwo Literatura / Ebooki 2021 / -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Wciąż brakuje Ci czasu? Chcesz, aby doba miała 48 godzin? Pragniesz mieć czas dla bliskich? Czujesz przytłoczenie nadmiarem obowiązków? Zapisz się na tygodniowy praktyczny kurs w formie e-booka Czas na zmiany, po to, aby cieszyć się swobodą wyboru i już nigdy nie poddawać się presji czasu. Bez wychodzenia z domu: pracujesz nad sobą, kiedy możesz, wszędzie tam, gdzie akurat jesteś. Ta E book pomoże Ci krok po kroku wyrwać się z więzów nadmiaru obowiązków, które zabierają Tobie to, co najważniejsze czas na przyjemności, czas dla samej/samego siebie, czas dla rodziny i bliskich. Nauczysz się, jak zarządzać sobą w czasie. Przekonasz się, czy pracujesz efektywnie, czy tylko efektownie. Dowiesz się, co kradnie Twój czas. Nauczysz się ustalać swoje priorytety. Poznasz techniki, które pomogą Ci zyskać nawet 2 godziny dziennie. Nauczysz się, jak zrezygnować z uporczywego odkładania spraw na później. Poznasz metodę zarządzania swoją energią w czasie i gdzie szukać motywacji, aby podwyższać poziom swojej energii. Ebook porusza temat zmiany. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Zostań. Jeśli interesuje Cię: menedżerem, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4610 osób
ISBN 9788394800932. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Czas na zmiany. Zostań menedżerem czasu Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany