Autor: Prof. Marcin Król, Kwiecień 2010 , 270 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11880 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Kwitnąco zaczytani! Wyjątkowe książki na letnie dni

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

"Czego nas uczy Leszek Kołakowski" to biografia myśli naszego wielkiego filozofa, napisana przez profesora Marcina Króla, historyka idei, ucznia Kołakowskiego a potem jego przyjaciela. W tej książce Marcin Król opisuje Kołakowskiego i jako człowieka, z całym jego ciepłem, ironią, dziwactwami. Rozdziały pełne anegdot, opisu zachowań, sytuacji. Ale jest to też Ebook - przewodnik. Przew odnik po najważniejszych dziełach Kołakowskiego, w sposób przystępny tłumacząca jego tezy i myśli filozoficzne. "Czego nas uczy Leszek Kołakowski" to lektura obowiązkowa dla każdego myślącego człowieka. Ebook porusza temat Leszek. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Kołakowski.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11880 osób
ISBN 9788377000748. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Czego nas uczy Leszek Kołakowski Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany