Autor: Maciej Łach, Sierpień 2019 , 113 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4346 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wkrocz na drogę do sukcesu w biznesie IT [Ebooki -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Czerwona Moda jest pewną wizją przyszłości. Do Naszych czasów przenosi się Joe, człowiek z przyszłości. Opisuje świat, z początku XXII wieku. Świat, który przeszedł ogromną rewolucję technologiczną, której to My jesteśmy teraz jej naocznymi świadkami. Joe pokazuje Nam, do czego zdolny jest człowiek, co może uczynić, by realnie wpływać na losy świata. Opisuje Ziemię i prze de wszystkim Marsa, jako wspaniały kolejny przystanek, który może zapewnić ludzkości przeżycie. Jednak tylko ten wspaniały świat, w którym człowiek jest wolny, szczęśliwy i bogaty, jest nie dla każdego. Czerwona Moda jest pewnym stanem umysłu, celem, do którego powinien zmierzać każdy człowiek. Jednak niestety tak nie jest. Poza wspaniałą częścią ludzkości, która tworzy jutro, jest również druga grupa ludzi. Ludzi, którzy nie mogą się odnaleźć w istniejącym świecie, ludzi nieszczęśliwych, ludzi biednych, nie tylko materialnie, ale przede wszystkim mentalnie. Dwie generacje ludzkości, z której jedna chce osiągać niemożliwe, a druga już nie może, bo przespała najważniejszy etap rewolucji. Joe pokazuje wspaniały świat, w którym rządzi człowiek, oraz ten, zniewolony świat, w którym panem wszystkiego jest humanoid. Czerwona Moda przedstawia wiele druzgocących pytań: Kim tak naprawdę jest człowiek? Skąd przybył? Po co przybył? Dokąd zmierza? Są to trudne pytania, na które nie ma jednoznacznych odpowiedzi, ale skłaniają do dłuższego zastanowienia. „Aha, zapomniałbym, wiesz, prawdopodobieństwo, że nie żyjemy w Matrixie, tylko w rzeczywistości jaką widzimy, wynosi zaledwie jeden do miliarda…” Ebook porusza temat Czerwona.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4346 osób
ISBN 978-83-951971-0-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Czerwona Moda Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany