Autor: Bill Browder, Wrzesień 2021 , 0 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7811 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Szczupłe zarządzanie, które działa! [14.90zł]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Tę książkę czyta się jak najlepszy thriller, chociaż to sama prawda. Lee Child Prawdziwa historia o wielkich pieniądzach, zbrodni i samotnej walce o sprawiedliwość Listopad 2009. Młody prawnik Siergiej Magnitski zostaje śmiertelnie pobity przez ośmiu funkcjonariuszy policji w moskiewskim więzieniu. Jego zbrodnia? Zeznania złożone przeciwko rosyjskim urzędnikom, którzy byli zamieszani w kradzie ż pieniędzy z podatków. Łącznie 230 milionów dolarów. Do dziś w sprawie Magnitskiego nie było żadnego dochodzenia, nikt też nie został pociągnięty do odpowiedzialności za tę zbrodnię. Bill Browder wciąż domaga się sprawiedliwości dla swojego zamordowanego prawnika i przyjaciela. Ta publikacja to mająca swój początek w Stanach Zjednoczonych, przez Londyn lat 90., Europę Wschodnią, Polskę Browder brał udział m.in. w restrukturyzacji polskiej fabryki autobusów w Sanoku emocjonująca podróż prowadząca do mrocznego serca Kremla. Oszustwa, korupcja, łapówkarstwo i tortury są tu na porządku dziennym. Szokujący polityczny rollercoaster Ebook porusza temat Czerwony. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: zostałem. Jeśli interesuje Cię: wrogiem, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Putina w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7811 osób
ISBN 978-83-8230-217-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Czerwony alert. Jak zostałem wrogiem numer jeden Putina Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany