Autor: Błażej Witkowski, Styczeń 1970 , 244 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 16670 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki KULTURA I SZTUKA / -55%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Montuj filmy jak profesjonalista! Program DaVinci Resolve to absolutny fenomen wśród oprogramowania służącego do montażu wideo. Równie chętnie bowiem korzystają z niego specjaliści z największych wytwórni filmowych Hollywood, jak amatorzy w zaciszu własnych domów. Dzieje się tak, ponieważ DaVinci oferuje szerokie możliwości, i to zar&oacu te;wno w wydaniu płatnym (Studio), jak i darmowym ... prawdę mówiąc, wersje różnią się ledwie detalami. Jeśli pracujesz lub planujesz pracę z plikami wideo, koniecznie przyjrzyj się DaVinci Resolve: Poznaj interfejs programu Naucz się zaciągać do niego pliki wideo i audio Opanuj najważniejsze zasady udoskonalania i podkręcania obrazu Obrabiaj dźwięk Montuj w całość obrazy z wielu kamer Ciesz się filmami, których nie powstydziłby się najsprawniejszy operator Ebook porusza temat DaVinci. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Resolve. Jeśli interesuje Cię: Poradnik, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: użytkownika w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 16670 osób
ISBN 978-83-283-8901-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: DaVinci Resolve. Poradnik użytkownika Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany