Autor: Krystyna Bożkowa, Ewa Kamińska, Wrzesień 2019 , 202 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10101 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka  Warszawa. Ucieczki z miasta. Przewodnik weekendowy. Wydanie 1. Do końca dnia (26.07.2021) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Jest to nowe, kolejne wydanie tej popularnej publikacji, które zostało zaktualizowane zgodnie z postępem wiedzy medycznej oraz uzupełnione o nowe preparaty. Leki uszeregowano w kolejności alfabetycznej, według nazw międzynarodowych. Podano ich jednorazowe i dobowe dawki dla poszczególnych grup wiekowych, postać oraz drogę podania. Ebook będzie niezbędną, praktyczną pomocą w codziennej pracy ped iatrów i lekarzy rodzinnych. Będą z niej mogli korzystać również studenci medycyny. Ebook porusza temat Dawkowanie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: noworodków. Jeśli interesuje Cię: dzieci, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: młodzieży w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -40%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10101 osób
ISBN 9788320058130. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Dawkowanie leków u noworodków, dzieci i młodzieży Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany