Autor: Marcin "Xanas" Baran, Styczeń 2013 , 213 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5578 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Cixin Liu / Ebooki i audiobooki do -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Niniejszy poradnik do Deadfall Adventures zawiera kompletny opis przejścia gry, wraz z licznymi ilustracjami przedstawiającymi kolejne etapy rozgrywki. Znajdziesz w nim również dodatkowe, autorskie porady odnośnie przejścia danego rozdziału. Ponadto w tekście znalazły się lokalizacje wszystkich ukrytych skarbów. Każdy tego typu sekret został szczegółowo opisany, a opis wzbogacono uła twiającymi poszukiwania screenami. W poradnik do Deadfall Adventures znajdziesz: Szczegółowy opis wszystkich dostępnych w grze misji Podstawowe informacje na temat sterowania, walki i używanych przedmiotów Lokalizację wszystkich ukrytych skarbów Deadfall Advetures to gra akcji prowadzona z widoku pierwszej osoby. W grze gracz wciela się w sławnego poszukiwacza przygód i wyrusza na wędrówkę przez starożytne ruiny, piramidy czy dżungle. W samej grze gracz spotka się z wieloma łamigłówkami, pułapkami zastawionymi przez budowniczych, a nawet mumiami. W poszukiwaniu skarbów będą chcieli mu oczywiście przeszkodzić Hitlerowcy. Grę stworzyło Polskie studio The Farm 51. W poradniku do gry Deadfall Adventures znajdziesz szczegółowy opis przejścia wszystkich dostępnych misji, wraz z poradami odnośnie trudniejszych walk. Tekst zawiera również rozwiązania występujących w grze zagadek oraz lokalizację ukrytych skarbów. Deadfall Adventures - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Ice Temple (Opis przejścia) Mayan Tombs (Opis przejścia) Xibalba (Opis przejścia) Mayan City (Opis przejścia) Pyramid (Opis przejścia) Mines (Opis przejścia) Mayan Temple (Opis przejścia) Mayan Jungle (Opis przejścia) Arctic Base (Opis przejścia) Arctic Cave (Opis przejścia) Ebook porusza temat Deadfall. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Adventures. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5578 osób
ISBN 978-83-8055-654-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Deadfall Adventures - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany