Rząd chce zaostrzyć przepisy Gminy domagają się większej swobody Rząd chce zaostrzyć przepisy ustawy o finansach publicznych, samorządowcy chcą je poluzować. Zwolennicy zaostrzenia podają przykład kilku zac hodniopomorskich gmin zadłużających się bez umiaru w parabankach. Zwolennicy większej wolności podają przykład Nowego Warpna: duże dochody, jakie miasto miało w poprzednich latach, teraz… uniemożliwiają inwestowanie - przyczyną przepisy ograniczające zadłużanie się gmin. Samorządowcy z pomocą instytucji finansowych już znaleźli sposoby, żeby poradzić sobie w sytuacji, gdy formalnie kredytu zaciągnąć nie można, a urzędnikom wypłacić trzeba pensje. Kredyt można skonsolidować, pożyczkę nazwać subrogacją, stosować leasing zwrotny, przewidzieć w planach wysoką sprzedaż gminnego majątku co pozwoli uzyskać finansowy luz. W opracowaniu m.in.: Kredyt można skonsolidować Co to jest subrogacja? Do czego służy leasing zwrotny? Plan potrzebny dobry, jego realizacja może kuleć Ebook porusza temat Deficyt. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: samorządów. Jeśli interesuje Cię: Inwestycje, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: dyscyplina w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to finansów.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Porównanie cen w 72 księgarniach

Dla wygody wyświetlamy tylko księgarnie, gdzie ebook jest dostępny

Inne ebooki w kategorii Ogólne, kompendium wiedzy

Ebook Jak rozliczyć najem 2015
Ebook Jak zarobić pieniądze - 50 pomysłów na własny biznes
Ebook Jak zarobić, sprzedając za granicą. Co, gdzie i na jakich zasadach
Ebook Kobieta w ciąży prawa pracownicze
Ebook Korzystne zmiany dla rolników. Od 2016 r. ryczałt zamiast PIT (
Ebook Pieniądze na start i rozwój firmy

ISBN 978-8-3653-6179-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Deficyt w kasie samorządów Inwestycje czy dyscyplina finansów Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany