Autor: Katarzyna "Kayleigh" Michałowska, Luty 2020 , 97 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1576 osób

Zobacz promocję nowość!

-32.37% na kurs wideo. Do końca tygodnia (01.03.2020) za 39,90zł. Do części kursów dodawany jest darmowy ebook.

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Deponia Doomsday zawiera wskazówki przydatne podczas zabawy w tę zwariowaną przygodówkę, będącą czwartą już częścią cyklu autorstwa studia Daedalic Entertainment. To dokładna ilustrowana solucja, która przeprowadzi Cię przez kolejne perypetie cynicznego Rufusa, bohatera z talentem do aranżowania wybuchowych sytuacji. Dla ułatwienia poruszania się po poradniku każdy ro zdział został podzielony na podrozdziały opisujące kolejne zadania do wykonania. Dodatkowo łamigłówki logiczne opatrzono nagłówkami pozwalającymi na ich szybkie zlokalizowanie w tekście. Wszystkie potrzebne przedmioty, które powinien pozyskać bohater, zostały wyróżnione kolorem czerwonym, zdobywane osiągnięcia kolorem pomarańczowym, a istotne informacje pogrubieniem. W grze, próbując ocalić planetę Deponia przed zagładą, wraz z profesorem McChronicle'em odbędziesz emocjonującą podróż w czasie, pełną nieoczekiwanych sytuacji, zaskakujących zwrotów akcji i humoru. W poradniku do gry Deponia Doomsday znajdziesz: dokładny opis wszystkich czynności, jakie trzeba wykonać, by kontynuować zabawę i dotrzeć do zaskakującego finału; objaśnienie wszystkich zagadek logicznych i minigierek wraz z odpowiednimi obrazkami; wyszczególnienie wszystkich okoliczności zdobywania osiągnięć (dodatkowo ich komplet umieszczono w ostatnim rozdziale wraz z kompletem magazynów i zestawieniem wszystkich kombinacji jackalopów). Poradnik do gry Deponia Doomsday stanowi szczegółowy opis przejścia, dzięki któremu rozwiązanie kompletu zagadek nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Co więcej - poradnik przedstawia osiągnięcia i dokładnie wyjaśnia jak zdobyć każde z nich. Deponia Doomsday - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Ocal piramidę z kieliszków (Rozdział pierwszy) Stwórz matryce trzech jackalopów (Rozdział trzeci) Sklonuj trzy jackalopy (Rozdział trzeci) Dostań się do wieży (Prolog) Wytrop kryjówkę słonia (Rozdział pierwszy) Zdobądź materiał genetyczny trzech zwierząt (Rozdział trzeci) Pomóż mieszkańcowi Elizjum i Goal (Rozdział drugi) Stwórz sprzęt do lokalizowania i otwierania portali (Rozdział siódmy) Dostań się do pomieszczenia z komputerem (Rozdział trzeci) Wydostań się z sauny (Rozdział trzeci) Ebook porusza temat Deponia. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Doomsday. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1576 osób
ISBN 978-83-8060-349-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Deponia Doomsday - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany