Autor: Jacek "Stranger" Hałas, Daniel "Thorwalian" Kazek, Styczeń 2020 , 1157 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 355 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Biologia, ewolucja, świat przyrody [do -60%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Deus Ex: Human Revolution Director's Cut zawiera opis wszystkich misji, lokalizację wszystkich sekretów oraz opisuje zakończenia gry. Poradnik uwzględnia zmiany wprowadzone w rozszerzonej edycji gry (Director's Cut).Deus Ex: Bunt Ludzkości - Director's Cut - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Najważniejsze zmiany w ro zszerzonej edycji gry (Director's Cut)(7) Pokonanie Barretta - zmiany w wersji rozszerzonej (Director's Cut) (Idąc za tropem z Highland Park)Zakończenie 1 - Wysłanie wiadomości Sarifa (Zakończenia gry)(1) Dotarcie do biura Dawida Sarifa (Prolog)Zakończenie 4 - Zniszczenie stacji (Zakończenia gry)Informacje wstępne (Prolog)Zakończenie 2 - Wysłanie wiadomości Darrowa (Zakończenia gry)AKT I - DETROITZakończenie 3 - Wysłanie wiadomości Taggarta (Zakończenia gry)Sugerowany dobór ulepszeń (Rozwój postaci)Informacja o grzeTrzecia część słynnej gry akcji z elementami cRPG osadzona w cyberpunkowej wizji przyszłości. Tym razem za jej powstanie nie jest odpowiedzialne studio Ion Storm, lecz Eidos Montreal.Gra Deus Ex: Human Revolution, entuzjastycznie przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku RPG akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformach: PC, X360, PS3, WiiU. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Ludzkości. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Director's. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 355 osób
ISBN 978-83-8055-216-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Deus Ex: Bunt Ludzkości - Director's Cut - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany