Autor: Rafał "WLQ" Wilkowski, Lipiec 2020 , 88 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5732 osób

Zobacz promocję nowość!

-69% na ebooka Dzienniki Kamasutry. Podróże intymne po współczesnych Indiach. Do końca dnia (10.07.2020) za  9,90 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Devil May Cry 3: Dante's Awakening zawiera szczegółowe informacje dotyczące stylów walki, broni białej i palnej oraz umiejętność, które możesz zdobyć podczas przechodzenia gry, oraz opis wszystkich misji łącznie z sekretnymi.Devil May Cry 3: Dante's Awakening - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. [Solucja\ Misj a #3[Solucja\ Misja #5[Solucja\ Misja #2Broń biała [Devil Arms\[Solucja\ Misja #4[Solucja\ Secret Mission #6[Solucja\ Misja #1[Solucja\ Misja #18[Solucja\ Misja #19[Solucja\ Secret Mission #11Informacja o grzeTrzecia część słynnej serii slasherów Devil May Cry. Dynamiczna gra akcji z perspektywy trzeciej osoby. Gra opowiada o Dante, półczłowieku-półdemonie, który staje do walki z siłami zła. W "trójce" pojawiają się nowe ciosy specjalne, komba, lokacje, postacie i bossowie. Wciągająca fabuła i rozbudowany system walki zapewniają rozrywkę na wiele godzin. Gra Devil May Cry 3: Dante's Awakening, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2005 roku i dostępny jest na platformach: PS2, PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Dante's. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Awakening. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5732 osób
ISBN 978-83-8050-965-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Devil May Cry 3: Dante's Awakening - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany