Zobacz promocje nowość!

Promocja na ebooki Młody Czytelniku, na wakacjach sięgnij po ebooka! [-45%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Disciples II to strategia turowa w klimacie fantasy, charakteryzująca się unikalnym sposobem myślenia i podejścia taktycznego. W poradniku opisano cztery rasy: Imperium, Górskie Klany, Przeklęte Legiony i Hordy Nieumarłych, ich budowle i jednostki.Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-A zbójców było... czterech... czyli kim być i kogo bić-W stepie szerokim, którego wzrokiem... czyli jak panować na mapie-Przegląd wojsk Rohanu... czyli z czym do ludzi-Imperium - Bohaterowie, Wojownicy, Magowie-Imperium - Jednostki Zasięgowe i Wsparcia-Górskie Klany - Bohaterowie, Wojownicy, Magowie-Górskie Klany - Jednostki Zasięgowe i Wsparcia-Hordy Nieumarłych - Bohaterowie, Wojownicy, Magowie-Hordy Nieumarłych - Jednostki Zasięgowe i Wsparcia-Legiony Przeklętych - Bohaterowie, Wojownicy, Magowie-Legiony Przeklętych - Jednostki Zasięgowe i Wsparcia-The Art of War... czyli jak się bić-It's a kind of magic... czyli słów parę o czarach-Imperium - Lista czarów-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 22Informacja o grzeObejmij przywództwo nad jedną z czterech odmiennych nacji od wieków walczących o władzę i doprowadź do jej bezwarunkowego zwycięstwa.Gra Disciples II: Dark Prophecy, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2002 roku i dostępny jest na platformach: PC, NDS. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Disciples. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Mroczne. Jeśli interesuje Cię: Proroctwo, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8050-264-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Disciples II: Mroczne Proroctwo - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany