“Discovering Youniverse” to fascynująca podróż przez czakry, która pomaga Ci zrozumieć, w jaki sposób makrokosmos wpływów planetarnych jest powiązany z mikrokosmosem czakr w Twoim ciele energetycznym. To rewolucyjna pozycja w świecie astrologii wedyjskiej, w której system czakr został po raz pierwszy harmonijnie połączony z plane tami, znakami zodiaku oraz nakszatrami (znakami lunarnymi) na niebie. Ta pięknie ilustrowana Ebook zabierze Cię w podróż wgłąb siebie i sprowokuje Cię do zastanowienia się nad najważniejszymi pytaniami w życiu. W książce znajdziesz również unikalną technikę astrologii wedyjskiej, która pozwoli Ci dowiedzieć się, w jakim stanie są Twoje czakry w mniej niż pięć minut – nawet jeśli nigdy wcześniej nie praktykowałeś/-aś astrologii! “Dawno, dawno temu, Boska Świadomość miała pragnienie, aby stać się wieloma i wtedy to zstąpiła po drabinie Twoich czakr do świata zewnętrznego, tworząc po drodze swoje najpiękniejsze dzieło sztuki: Ciebie. Jyotish, astrologia wedyjska, to nic innego jak studiowanie ruchów tej Świadomości w naszym indywidualnym życiu, poprzez język planet, znaków zodiaku i nakszatr rezonujących z czakrami w naszym ciele energetycznym. To starożytna nauka odkrywania, jak nasza własna czasoprzestrzeń jest uformowana, gdzie jest zagięta i w którym kierunku jest przyciągana. To odkrywanie wszechświata, zwanego Tobą. Czy jesteś gotów?” Ebook jest w języku angielskim. Ebook porusza temat Discovering. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Youniverse.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Inne ebooki w kategorii Psychologia duszy i umysłu

Ebook 100happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni
Ebook Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16
Ebook Osiem minut medytacji. Spokój umysłu na co dzień
Ebook ABC pewności siebie i atrakcyjności
Ebook Ajurweda w praktyce. Jak współcześnie stosować starożytną sztukę leczenia
Ebook Bądź zawsze sobą

ISBN 978-1-3701-3572-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Discovering Youniverse Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany