Autor: Smith James Bryan, Wrzesień 2020 , 320 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6383 osób

Zobacz promocję nowość!

-74% na ebooka Od matematyki do programowania. Wszystko, co każdy programista wiedzieć powinien. Do końca dnia (26.09.2020) za  9,90 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Jedni z nas są introwertykami, inni ekstrawertykami; jedni wolą koty, inni wolą psy; niektórzy lubią ryzyko, inni są ostrożni każdy z nas jest jedyny w swoim rodzaju. Ale istnieje coś, co nas łączy: wszyscy chcemy być szczęśliwi. Nikt nie ugania się za monotonnym, nudnym życiem pozbawionym sensu i smaku. Nigdy nie spotkałem osoby, której celem byłoby zmarnowanie sobie życia. Wszyscy chcemy być szczęśliwi i pragniemy tego nieustannie. fragment Jak być w pełni szczęśliwym? Jak dobrze żyć? Z pewnością nie ma osoby, która nie zadałaby sobie tego pytania. Według autora recepta na prawdziwe szczęście jest jedna: trzeba nauczyć się żyć tak, jak Chrystus. Gdy rozważamy i naśladujemy sposób życia Jezusa, jesteśmy na najlepszej drodze do osiągnięca nadzwyczajnego szczęścia. W książce znajdziesz: Listę sześciu kroków do upadku, czyli opowieść o tym, jak NIE żyć Instrukcje treningu duchowego jak kształcić i rozwijać naszą duchowość w sposób prosty, jednocześnie czerpiąc z tego radość 5 warunków wejścia do Królestwa Bożego, czyli co mówi do nas Bóg przez Pismo Święte Listę Bożych błogosławieństw i porady, jak zasłużyć na każde z nich Wiele zabawnych i pouczających historii z życia Ebook porusza temat piękne. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: nasladowaniu. Jeśli interesuje Cię: sposobu, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Jezusa w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -48%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6383 osób
ISBN 978-8-3636-2178-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Dobre i piękne życie. O nasladowaniu sposobu życia Jezusa Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany