Autor: James Hazel, Luty 2019

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2977 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Młodzież czyta, młodzież słucha / -60%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Najchętniej promowany tytuł na londyńskich targach książki w 2017 roku! Mistrz suspensu porównywany do Jefferyego Deavera. Z budowania napięcia do Thomasa Harrisa, z wrażeń do M. J. Alridgea. Potwory istnieją naprawdę, jednak są zbyt nieliczne, by stanowić prawdziwe zagrożenie. O wiele groźniejsi są zwykli ludzie, funkcjonariusze gotowi uwierzyć i działać bez stawiania pytań. Primo Levi Jeste m oszołomiona profesjonalizmem i wysokością jakości tej genialnej książki. W końcu nowy głos w świecie mistrzów wywoływania gęsiej skórki. goodreads.com Genialny debiut! Jak to dobrze, że ten bohater powróci!. goodreads.com Fantastyczna lektura! Jeżeli jesteś fanem thrillerów to najzwyczajniej w świecie się nie zawiedziesz. goodreads.com
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2977 osób
ISBN 9788380756106. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Dom Jętki Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany