Autor: Adam Józefiok, Listopad 2008 , 256 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4822 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Psychodietetyka, czyli jak wyjść z błędnego koła odchudzania. Do końca dnia (29.01.2022) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Szybko zbuduj własną, niezawodną sieć! Jak udostępniać foldery? Jak być widocznym w Internecie? Jak zabezpieczyć komputer w sieci? Domowa sieć komputerowa daje możliwość wymiany plików i folderów pomiędzy użytkownikami. Pozwala wszystkim korzystać z tej samej drukarki lub skanera. Zaś podłączenie jej do Intern etu znacznie ułatwia codzienną pracę i zapewnia rozrywkę, a także umożliwia szybki kontakt z rodziną i znajomymi na całym świecie dzięki poczcie elektronicznej, komunikatorom lub darmowym połączeniom telefonicznym. Czytając tę książkę, nauczysz się samodzielnie budować i obsługiwać bezpieczną domową sieć komputerową -- w taki sposób, abyś mógł cieszyć się zdobyczami informatyki! Ebook "Domowe sieci komputerowe. Gotowe rozwiązania" to praktyczny przewodnik zawierający wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą Ci samodzielnie podłączyć i skonfigurować domowy komputer do pracy w Internecie. Z tego podręcznika dowiesz się także, jakie urządzenia umożliwiają rozdzielenie łącza na kilku użytkowników, jak dobrać odpowiednie okablowanie, w jaki sposób udostępniać urządzenia współpracujące z komputerem, a także jak korzystać z darmowych połączeń telefonii internetowej oraz komunikatorów. Nauczysz się nie tylko zabezpieczać swój komputer przed atakami z sieci, ale także usuwać wirusy, gdy sprzęt zostanie zainfekowany. Przygotowanie komputera do pracy w sieci Podłączanie i okablowanie Instalacja karty sieciowej Adresy IP Udostępnianie drukarki Dostęp do Internetu -- rodzaje łączy Poczta elektroniczna Komunikatory internetowe Telefonia internetowa Program Skype Bezpieczeństwo pracy w sieci Zostań administratorem własnej domowej sieci komputerowej! Ebook porusza temat Domowe. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: komputerowe. Jeśli interesuje Cię: Gotowe, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: rozwiązania w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4822 osób
ISBN 83-246-1958-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Domowe sieci komputerowe. Gotowe rozwiązania Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany