Autor: Jacek "Stranger" Hałas, Kwiecień 2020 , 135 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2296 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Jan Paweł II / -55%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do przygodówki "Dracula: Origin" składa się w całości z obszernego opisu przejścia gry. Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-[Londyn\ Mieszkanie Miny (cz.1)-[Londyn\ Mieszkanie Miny (cz.2)-[Londyn\ Cmentarz Bloomsbury (cz.1)-[Londyn\ Cmentarz Bloomsbury (cz.2)-[Londyn\ Cmentarz Bloomsbury (cz.3) />-[Londyn\ Cmentarz Bloomsbury (cz.4)-[Londyn\ Posiadłość Godalmingów (cz.1)-[Londyn\ Posiadłość Godalmingów (cz.2)-[Londyn\ Posiadłość Godalmingów (cz.3)-[Londyn\ Posiadłość Godalmingów (cz.4)-[Londyn\ Posiadłość Godalmingów (cz.5)-[Londyn\ Posiadłość Godalmingów (cz.6)-[Londyn\ Mieszkanie Miny #2-[Kair\ Targowisko-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 50Informacja o grzeDracula: Początek to gra przygodowa utrzyma w iście gotyckim, a więc mrocznym stylu. Za jej przygotowanie odpowiada studio Frogwares, posiadające na swoim koncie pozycje ze znanym dziewiętnastowiecznym detektywem w rolach głównych (m.in. The Mystery of thGra Dracula: Origin, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2008 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Dracula:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Początek. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2296 osób
ISBN 978-83-8054-464-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Dracula: Początek - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany