Autor: Szymon Liebert, Kwiecień 2020 , 302 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2415 osób

Zobacz promocję nowość!

-59% na ebooka Język angielski - Słówka - praktyczne ćwiczenia do powtórki i nauki. Do końca dnia (06.04.2020) za  9,90 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W poradniku do gry Dragon's Dogma znalazł się opis wszystkich zadań z kampanii fabularnej oraz questów pobocznych. Każda misja została opisana i opatrzona obrazkami. Oprócz tego, opracowanie przedstawia też szereg porad dotyczących starć z potworami. Skrócona wersja spisu treści:-[Poradnik do gry\ Dragon's Dogma-[Akt 1 (ZG)\ Harbinger of Destruction; Newly A risen-[Akt 1 (ZG)\ Upon a Pawn-[Akt 1 (ZG)\ Call of the Arisen-[Akt 1 (ZG)\ A Rude Awakening-[Akt 1 (ZG)\ Off With Its Head-[Akt 1 (ZG)\ A Matter of Myrmidons-[Akt 1 (ZG)\ Lure of the Abyss-[Akt 2 (ZG)\ The Cypher-[Akt 2 (ZG)\ A Fortress Besieged-[Akt 2 (ZG)\ The Watergod's Altar-[Akt 2 (ZG)\ Seeking Salvation-[Akt 2 (ZG)\ Come to Court-[Akt 3 (ZG)\ Griffin's Bane-[Akt 3 (ZG)\ Trials and Tribulations-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 70 Informacja o grze Dynamiczny RPG akcji osadzony w realiach fantasy, wyprodukowany przez znane studio Capcom. Wcielamy się w bohatera, który zaatakowany przez smoka, uchodzi z życiem w dość dziwnych okolicznościach. Oprócz głównego zadania, wykonujemy szereg pobocznych misj Gra Dragon's Dogma, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2012 roku i dostępny jest na platformach: Xbox 360, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Dragon's. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2415 osób
ISBN 978-83-8055-413-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Dragon's Dogma - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany