Autor: Karol "Karolus" Wilczek, Styczeń 2008 , 147 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7448 osób

Zobacz promocję nowość!

Get Personal Finance in Your 20s & 30s For Dummies and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry "Drakensang: The Dark Eye" zawiera mapy kolejnych lokacji oraz opis wykonania zadań związanych z głównym wątkiem fabuły jak i zadań pobocznych, wraz z różnymi wariantami ich przejścia. Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-Porady ogólne-Legenda-[Rozdział 1\ Mapy M1. Avestreu-[Rozdział 1\ Mapy M1.1 Stara sztolnia-[Rozdzi ał 1\ Mapy M1.2 Piwnica młyna-[Rozdział 1\ Zadania główne-[Rozdział 1\ Zadania poboczne-[Rozdział 2\ Mapy M2. Ferdok - Plac Praiosa-[Rozdział 2\ Mapy M2.1 Srebrny Dzban-[Rozdział 2\ Mapy M2.3 Kanały pod Ferdok-[Rozdział 2\ Mapy M3. Ferdok - Dom Woźnicy-[Rozdział 2\ Mapy M3.1 Frywolna Locha-[Rozdział 2\ Mapy M3.2 Kanały pod Ferdok-[Rozdział 2\ Mapy M3.3 Piwniczne krypty-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 66Informacja o grzeDrakensang: The Dark Eye studia Radon Labs to gra RPG oparta na najpopularniejszym w Niemczech (a także Austrii i Szwajcarii), systemie papierowych RPGów fantasy. Gra Drakensang: The Dark Eye, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku klasycznych RPG. Tytuł wydany został w Polsce w 2008 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Drakensang:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7448 osób
ISBN 978-83-8054-584-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Drakensang: The Dark Eye - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany