Autor: Karol "Karolus" Wilczek, Luty 2020 , 200 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 791 osób

Zobacz promocję nowość!

Get 3DMark, Vipre AV, Dashlane 1 year and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik skupia się na opisie zadań. Znajdziecie tutaj zarówno te związane z głównym wątkiem fabularnym, jak i poboczne. Łącznie questów jest aż 100. Skrócona wersja spisu treści:-[Wstęp\-[Legenda\-[Zadania główne\ Lista zadań-[Zadania główne\ Obozowisko-[Zadania główne\ Nadoret - dla łotrzyków - cz. 1-[Zadani a główne\ Nadoret - dla łotrzyków - cz. 2-[Zadania główne\ Nadoret - dla wojowników-[Zadania główne\ Nadoret - dla magów-[Zadania główne\ Nadoret - dla znawców natury-[Zadania główne\ Nadoret - cz. 1-[Zadania główne\ Nadoret - cz. 2-[Zadania główne\ Wyspa Zapomnienia-[Zadania główne\ Komora mytnicza - cz. 1-[Zadania główne\ Komora mytnicza - cz. 2-[Zadania główne\ Elfi Las - cz. 1-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 66Informacja o grzeDruga część świetnej serii Drakensang. Poznajemy w niej wydarzenia poprzedzające fabułę pierwowzoru. Tytuł ponownie oferuje klasyczne podejście do gatunku cRPG.Gra Drakensang: The River of Time, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku klasycznych RPG. Tytuł wydany został w Polsce w 2010 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Drakensang:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik. Jeśli interesuje Cię: przejścia, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: questy w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 791 osób
ISBN 978-83-8054-974-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Drakensang: The River of Time - poradnik, opis przejścia, questy, mapy Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany