Reiki to metoda relaksu, redukcji stresu i uzdrawiania duchowego, wywodząca się z Japonii. Pozwala na wspomaganie leczenia chorób fizycznych, a także na uzdrawianie emocjonalne (lęków, błędnych programów podświadomośći), oraz duchowych. Regularna praktyka pozwala na uzdrawianie całego życia, od zdrowia fizycznego, przez związki i finanse, aż po sprawy rozwoju duchowego. > Droga Reiki zaś jest praktycznym vademecum wiedzy o Reiki, wystarczającym, by móc zacząć swoją własną praktykę tej metody i zacząć uzdrawiać swoje życie w sposób kompleksowy. Droga Reiki to: podstawowa baza teoretyczna, która stanowi trzon praktyki Reiki; duża ilość zastosowań praktycznych omawianej metody; japońskie techniki dodatkowe wraz z ilustracjami i dokładnymi opisami praktyki; zasady BHP, oraz etyka osoby praktykującej Reiki; opisy i sposoby rysowania słynnych znaków Reiki. A do tego duża ilość ciekawostek i przykładów (np. jak wymówić nazwisko Hayashiego?; jak brzmią reguły Reiki po japońsku?). Droga Reiki to obowiązkowa pozycja dla praktyków Reiki, a także przydatna Ebook dla osób, które dopiero zainteresowały się tą metodą i chciałyby dowiedzieć się więcej przed udaniem się na kurs.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Inne ebooki w kategorii Psychologia duszy i umysłu

Ebook 100happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni
Ebook Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16
Ebook Osiem minut medytacji. Spokój umysłu na co dzień
Ebook ABC pewności siebie i atrakcyjności
Ebook Ajurweda w praktyce. Jak współcześnie stosować starożytną sztukę leczenia
Ebook Bądź zawsze sobą

ISBN 9788393147182. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Droga Reiki Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany