Autor: Kuba "Zaan" Zgierski, Czerwiec 2020 , 180 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2589 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka To nie jest miejsce dla gringo. Do końca dnia (06.06.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry DuckTales Remastered przedstawia kompletny opis przejścia kampanii jednoosobowej wraz z szczegółowym wykazem ukrytych w świecie gry sekretów. W solucji umieszczona jest również garść cennych porad, które znacznie ułatwią pokonywanie kolejnych etapów przygody (a z pewnością na najwyższym poziomie trudności) i pomogą oswoić się z dość wymagającą rozgrywką. Całość dopełniają praktyczne obrazki ukazujące najistotniejsze bądź najbardziej skomplikowane momenty gameplay'u. Poradnik do gry DuckTales Remastered zawiera: Opis przejścia wszystkich dostępnych etapów Lokalizację sekretów wraz z mapami lokacji Porady ogólne dla mniej doświadczonych graczy Opis sterowania i poziomów trudności Poradnik do gry DuckTales Remastered to kompletna, bogato ilustrowana solucja przedstawiająca opis przejścia kampanii, wraz z opisem wszystkich sekretów w grze. Opracowanie zawiera liczne porady, a także szczegółowe mapy prezentujące każdy z poziomów. DuckTales Remastered - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Sterowanie, poziomy trudności i oznaczenia Główne korytarze, mury i lochy (Transylwania) Wybuch wulkanu (Wezuwiusz) Siedziba McKwacza (Prolog) Porady ogólne Dżungla (Amazonia) Statek kosmiczny (Księżyc) Podziemia (Amazonia) Drugie, trzecie i czwarte piętro (Transylwania) Wspólna wyprawa (Wezuwiusz) Ebook porusza temat DuckTales. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Remastered. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2589 osób
ISBN 978-83-8055-620-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: DuckTales Remastered - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany