Autor: Amadeusz "ElMundo" Cyganek, Styczeń 2011 , 68 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4204 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik zawiera kompletny opis przejścia głównego trybu fabularnego, a także garść porad, które ułatwią eksplorację rozbudowanych lochów. Do opisu każdego scenariusza została dołączona mapa wskazująca najważniejsze punkty.Dungeons - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Misja 1 - Crystal Throne (Opis przejścia)Misja 4 - Happy Hills (Opis przejścia)Misja 15 - Twittervale (Opis przejścia)Misja 3 - Pleasant Creek (Opis przejścia)Misja 2 - Yum-Yumville (Opis przejścia)Misja 11 - Laughington on Milklake (Opis przejścia)Misja 10 - Neverevil Mountain (Opis przejścia)Misja 9 - Cuddleton (Opis przejścia)Misja 8 - Castle Sweetcliff (Opis przejścia)Misja 7 - Caves of Horror (Opis przejścia)Informacja o grzeStrategiczna gra z elementami RPG osadzona w mrocznych realiach fantasy, autorstwa studia Kalypso. Wcielamy się w lorda lochów, którego zadaniem są rozbudowa i rozwój podziemnego królestwa. Dokonujemy tego za sprawą zamykania legendarnych bohaterów i wysysania ich dusz. Ładna, kolorowa, trójwymiarowa grafika i przyjazny interfejs umilają rozgrywkę. Gra Dungeons, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Dungeons. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4204 osób
ISBN 978-83-8055-128-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Dungeons - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany