Autor: Doug Stanton, Marzec 2020 , 400 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 20401 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
	    ARKADY FIEDLER / -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Prawda bywa bardziej niewiarygodna niż fikcja. A w rękach () Douga Stantona staje się wręcz hipnotyzująca (). Dwunastu odważnych to pasjonujący kawał dziennikarstwa narracyjnego. - Bruce Barcott, The New York Times Book Review Skrupulatna i drobiazgowa Ebook () trudno ją odłożyć. Czytelnik podróżuje konno razem z żołnierzami. - Northern Express Znakomita i niebywale szczegółowa lektura. P oleciłbym ją wszystkim, ale przede wszystkim czytelnikom pragnącym zrozumieć odmienne oblicze wojny wojny toczonej przez amerykańskie Siły Specjalne () a także kampanii uważanej za najbardziej udaną w dziejach amerykańskiego zaangażowania w Afganistanie. - The Christian Science Monitor Wspaniała historia i wspaniała narracja (). Niewiarygodna Ebook. Pozwala czytelnikowi zagłębić się w działania Sił Specjalnych. - Morning Joe, MSNBC Stanton uchwycił wewnętrzne mechanizmy operacji Sił Specjalnych. To gruntownie opisana historia, opowiedziana z punktu widzenia żołnierzy. - Veritas: Journal of Army Special Operations History Ebook porusza temat Dwunastu. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: odważnych. Jeśli interesuje Cię: Odtajniona, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: historia w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to konnych. Jeśli szukasz ebooków o: żołnierzy, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 20401 osób
ISBN 9788378897316. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Dwunastu odważnych. Odtajniona historia konnych żołnierzy Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany