Autor: Izabella Cywińska, Listopad 2017 , 457 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3926 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki MACIEJ DUTKO / Tydzień autorski / -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Autobiografia Izabelli Cywińskiej, wybitnej reżyserki teatralnej i filmowej, twórczyni m.in. głośnego serialu Boża podszewka, ministra kultury w rządzie Tadeusza Mazowieckiego. Dziewczynka z pałacu, po wojnie traci wraz z rodziną wszystko. Zaczyna życie od nowa, oswaja groźną rzeczywistość, żeby ostatecznie znaleźć nowe dla siebie miejsce w wymarzonym świecie teatru. Dziewczyna z Kamie nia to porywająca opowieść o miłości, sztuce i polityce. Wstawiłam stopę do strumyka, a po chwili okazuje się, że płynę z prądem rzeki, z nurtem opowieści w której wielkie wydarzenia przeplatają się ze zwykłym życiem, tragiczne sytuacje zderzają z komicznymi przez epoki, pokolenia, ustroje, teatry. Mijam po drodze sytuacje, o których słyszałam, spotykam ludzi, których znam... Zanurzyłam się w tej historii, płynę nieprzerwanie, z ciekawością, do ostatniej kropki Danuta Stenka Dziewczyna z Kamienia pozwala dostrzec w Izabelli Cywińskiej nie tylko osobę niezwykle twórczą i aktywną, ale również odkryć ogromnie wrażliwą kobietę często nawiedzaną zwykłymi ludzkimi wątpliwościami i sprzecznościami. Czyta się jednym tchem Irena Eris Ebook porusza temat Dziewczyna. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Kamienia.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3926 osób
ISBN 9788326813948. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Dziewczyna z Kamienia Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany