Autor: Agnieszka Naumiuk, Wrzesień 2020

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3775 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Dale Carnegie | Książki drukowane 40% TANIEJ!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Praca wpisuje się w dynamiczny nurt debaty, zapoczątkowany w latach 90. XX wieku, nad tożsamością współczesnej pedagogiki społecznej w warunkach transformacji ustrojowej, ekonomicznej, społeczno-kulturowej oraz jej wizji prospektywnej w kontekście wielowymiarowej, dynamicznej i permanentnej zmiany typowej dla świata przyszłości. Adresatami tej publikacji będą pedagodzy, studenci uczelni pedagog icznych, politycy społeczni, praktycy, działacze społeczni, liderzy, animatorzy oraz uczestnicy form edukacji ustawicznej w zakresie pedagogiki. Ebook porusza temat Edukacja. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: partycypacja. Jeśli interesuje Cię: zmiana, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: doświadczeniach w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to wyobrażeniach. Jeśli szukasz ebooków o: działaczy, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat lokalnych.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -16%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3775 osób
ISBN 9788323514855. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Edukacja - partycypacja - zmiana w doświadczeniach i wyobrażeniach działaczy lokalnych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany