Patroni Medialni i Sponsorzy: g alt="istore-logo" class="aligncenter" src="/" style="height:25px" /> ................................................................................................................................................................................. Pierwsza polska Ebook o personal branding! Skończyły się czasy mecenasów. Wszechobecny wyścig chomików (bo już nawet nie szczurów...) oraz skupienie na własnym nosie powoduje, że bardziej prawdziwe niż kiedykolwiek wcześniej stało się porzekadło: jeśli umiesz liczyć, licz na siebie. Maciej Dutko (ze wstępu) To Ebook dla młodych i mniej młodych, którzy chcą zaistnieć, budując swoją osobistą markę. Bez układów, bez pieniędzy, bez ciągłego biegu w cudzym zaprzęgu (czytaj: na etacie w korporacji). Personal branding bez tajemnic i w polskich realiach!   Dowiedz się: dlaczego bez własnej marki nie przetrwasz w XXI wieku? jakie hamulce ograniczają Twoją rozpoznawalność i jak je wyłączyć? dlaczego dobrze jest wydać książkę i jak zrobić to... za 5 zł? jak mądrze budować wizerunek na Facebooku i na Youtube? czy opłaca się prowadzić bloga eksperckiego i jak to robić? w jaki sposób zaistnieć w głównych mediach? czym są i jak stosować “dźwignie brandingowe”? czy warto budować markę przez udział w konferencjach i seminariach? czy zapach i czcionka mogą być “utrwalaczami” Twojej marki? dlaczego Twoje cv... jest nudne jak dziura w bucie i jak to zmienić? z jakiego powodu musisz budować strategiczne portfolio? co warto wiedzieć o statystykach własnych działań i jak je wykorzystać? jak zdobyć rekomendacje, które wypozycjonują Twoją markę? jak nie stać się kolejną cenodajką, czyli dlaczego Twoi klienci kochają... kiedy jesteś droższy od innych?  Powyższa prezentacja jest wolna - możesz kopiować i udostępniać (bez zmiany treści i formy) :)   O Autorze (z okładki): Bądź Tygrysem! Polub książkę na Facebooku i bądź na bieżąco:     Recenzje i informacje w mediach: MagiaKsiazek.pl: "Czym jest efekt tygrysa?" A. Kopeć: "Tygrys ma swoją markę" G. Surma: „Efekt tygrysa – puść swoją markę osobistą w ruch” – recenzja iStore.pl: iStore.pl objęło patronat nad pierwszą polską książką o personal brandingu "Efekt tygrysa" Money.pl: „Efekt Tygrysa – puść swoją markę w ruch” – pierwsza polska Ebook o personal brandingu Dziennik Internautów: "Efekt tygrysa" - pierwsza Ebook o personal brandingu W. Jodłowski: Jak pracować mniej, zarabiać więcej i wciąż wygrywać – recenzja „Efektu Tygrysa”    © Ebook i strona www.efekttygrysa: Maciej Dutko & Akademia Internetu   © Projekt okładki i kotów: Dominika Zakrzewska & frontDESIGN.pl   © Spot wideo: Łukasz "Socz" Solarski & BlogShow.pl  Ebook porusza temat tygrysa. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: osobistą.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -36%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Inne ebooki w kategorii Marketing

Ebook 7 zaginionych tajemnic sukcesu
Ebook AdWords 360°. Katalog skutecznych kampanii
Ebook Atlas strategiczny. Inspiracje dla menedżera
Ebook Autentyczność przyciąga. Jak budować swoją markę na prawdziwym i porywającym przekazie. Wydanie 2. + 40 inspirujących ćwiczeń
Ebook Autentyczność przyciąga. Jak budować swoją markę na prawdziwym i porywającym przekazie?
Ebook Bądź pro! 7 kroków do mistrzostwa w marketingu sieciowym

ISBN 978-8-3648-4500-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Efekt tygrysa - puść swoją osobistą markę w ruch! Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany