Autor: Woeltje Holger, Seiwert Lothar, Wrzesień 2016 , 260 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2904 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Fantastyka i science fiction! / do -40%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Przejmij stery – stwórz prawdziwą równowagę pomiędzy swoją pracą i życiem osobistym z pomocą Microsoft® Outlook®. Praktyczny poradnik autorstwa dwóch prawdziwych ekspertów przedstawia sprawdzony system zarządzania czasem pokazując, jak można gospodarować tym najcenniejszym zasobem, dzięki dostosowanym modyfikacjom programu Outlook. Wyostrz swoją uwagę, z walcz przeszkody – i z pełnym przekonaniem kieruj swoim czasem. Zdobądź umiejętności niezbędne do przejęcia kontroli nad swoim rozkładem dnia •    Zorganizuj pocztę elektroniczną w systematyczny sposób i utrzymuj porządek w skrzynce odbiorczej •    Zaplanuj czas dla produktywności – i broń go przed przerywaniem •    Wykorzystaj filtry programu Outlook do zarządzania zadaniami i projektami •    Zapewnij czas dla swojej rodziny i rozrywek – wspólnie planuj swoje życie zawodowe i prywatne •    Połącz siłę programu Outlook z Microsoft OneNote®, by rejestrować pomysły i określać cele •    Opanuj skuteczne techniki zarządzania czasem dzięki przykładom praktycznym O autorach Prof. dr Lothar Seiwert, CSP, jest wiodącym europejskim ekspertem w dziedzinie gospodarowania czasem. Za swą pracę otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia, jest też autorem kilkunastu książek z tego zakresu i tematów pokrewnych.  Holger Woeltje jest specjalistą zajmującym się wykorzystaniem techniki do zarządzania czasem. Uczy profesjonalnych strategii zwiększania produktywności na podstawie przykładów z praktyki własnej i swoich klientów. Ebook porusza temat Efektywne. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: zarządzanie. Jeśli interesuje Cię: czasem, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: wykorzystać w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Microsoft. Jeśli szukasz ebooków o: Outlook, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat zorganizowania.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2904 osób
ISBN 978-8-3754-1266-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Efektywne zarządzanie czasem. Jak wykorzystać Microsoft Outlook do zorganizowania pracy i życia osobistego Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany