Autor: Brett Slatkin, Listopad 2015 , 232 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6371 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Opanuj perfekcyjny akcent!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Twórz zoptymalizowany i efektywny kod! Python to jeden z najstarszych używanych języków programowania. Co ciekawe, jego nazwa wcale nie pochodzi od zwierzęcia, a od popularnego serialu komediowego. Język ten daje programistom ogromne pole do popisu, a ponadto posiada sporo bibliotek realizujących najbardziej wymyślne zadania. Z uwagi na te atuty rozpoczęcie programowan ia w tym języku nie powinno przysporzyć Ci większych problemów. Jeżeli jednak chcesz robić to efektywnie, potrzebujesz tej książki. Sięgnij po nią i poznaj 59 sposobów na tworzenie lepszego kodu w Pythonie! W kolejnych rozdziałach znajdziesz bezcenne informacje na temat programowania zgodnego z duchem Pythona, funkcji, klas i dziedziczenia oraz metaklas i atrybutów. Dalsze strony zawierają przydatną wiedzę na temat wątków i współbieżności, wbudowanych modułów oraz sposobów zarządzania kodem. Ebook ta sprawdzi się w rękach każdego programisty pracującego w języku Python. Warto ją mieć! W książce poruszono następujące zagadnienia: Podpowiedzi na wszystkich najważniejszych obszarach programowania w Pythonie 3.x i 2.x wraz z dokładnymi objaśnieniami i przykładami. Najlepsze praktyki dotyczące tworzenia funkcji czytelnie wyrażających intencje, promujących wielokrotne użycie tego samego kodu i pomagających uniknąć błędów. Omówienie tematu właściwego wyrażenia zachowania programu za pomocą klas i obiektów. Podpowiedzi pomagające uniknąć pułapek podczas użycia metaklas i atrybutów dynamicznych. Prezentacja znacznie efektywniejszego podejścia w zakresie współbieżności i równoległości. Przedstawienie lepszych technik i sposobów użycia wbudowanych modułów Pythona. Prezentacja narzędzi i najlepszych praktyk stosowanych podczas wspólnej pracy nad projektami. Rozwiązania dotyczące usuwania błędów, testowania i optymalizacji, co prowadzi do poprawy jakości kodu i wydajności jego działania. Poznaj najlepsze praktyki programowania w Pythonie! Ebook porusza temat Efektywny. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Python. Jeśli interesuje Cię: sposobów, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: lepszy w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6371 osób
ISBN 978-83-283-1540-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Efektywny Python. 59 sposobów na lepszy kod Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany