Autor: Jacek "Stranger" Hałas, Marzec 2020 , 69 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 78 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki CHYŁKA / do -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Dokładny opis przejścia Enclave, utrzymanej w mrocznym klimacie dark fantasy przygodowej gry akcji z elementami RPG. Grę można przejść zarówno jasną jak i ciemną ścieżką, co uwzględniono w poradniku. Skrócona wersja spisu treści:-WSTĘP-[JASNA STRONA\ IMPRISONED-[JASNA STRONA\ PROTECT THE OUTPOST-[JASNA STRONA\ ESCORT MARCUS-[JASNA STRONA\ DESERTED TEMPLE-[JASNA STRONA\ DIVIDED CITY-[JASNA STRONA\ OUTLAND WASTES-[JASNA STRONA\ ARK AMAR-[JASNA STRONA\ THE ANCESTORS-[JASNA STRONA\ THE SANCTUARY-[JASNA STRONA\ THE UNDERWORLD-[JASNA STRONA\ ZURANA-[JASNA STRONA\ KAM-ZARA-[JASNA STRONA\ JASINDRA-[JASNA STRONA\ VATAR-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 28Informacja o grzeTrójwymiarowa gra akcji z elementami przygodowymi i cRPG, z akcją osadzoną w świecie fantasy.Gra Enclave, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2007 roku i dostępny jest na platformach: PC, XBX, Wii. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Enclave. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 78 osób
ISBN 978-83-8050-366-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Enclave - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany