Autor: Mateusz "mkozik" Kozik, Kwiecień 2020 , 93 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 365 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Słuchaj niesamowitych historii!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W niniejszym poradniku do gry Endless Space 2 znajdziesz wszystko co niezbędne do podboju galaktyki. Gra jest klasycznym przedstawicielem strategii 4X czyli: eksploracja, ekspansja, eksploatacja i eksterminacja. Znajdziesz tutaj porady dotyczące pierwszych kroków po rozpoczęciu gry, rozwoju swojej cywilizacji oraz pozyskiwania surowców. Na pewno przydadzą ci się info rmację dotyczące planet oraz systemów, sposób podróżowania oraz budowy twojej floty. Duża nowością w tej serii oraz innowacją w stosunku do innych podobnych strategii jest ideologia twojej populacji oraz jej wpływ na sposób rządzenia. Poza tym znajdziesz opisy innych przydatnych dziedzin gry jak dyplomacja, podbój, kompanie handlowe czy bohaterowie. Gra Endless Space 2 to kontynuacją dość złożonej gry o tworzeniu i rozbudowie kosmicznej cywilizacji. Masz tutaj wpływ na wiele aspektów: pozyskiwanie nowych terytoriów, układanie się z innymi rasami, projektowanie i budowanie flot kosmicznych, wpływanie na ideologie twoich poddanych oraz wprowadzanie nowych praw w życie. Gra skupia się na narracji przez dodatkowe zadania i kilka warunków zwycięstwa. Poradnik do gry Endless Space 2 zawiera: Porady ogólne oraz opis interfejsu; Objaśnienia dotyczące podziału surowców (FIDSI, strategiczne, itp..); Jak powiększać swoje terytorium i pozyskiwać nowe systemy/rasy/pomniejsze frakcje; Opisy głównych ras; Jak działają ideologie, typy rządów oraz prawa; Projektowanie statków, tworzenie flot oraz prowadzenie wojen; Tworzenie efektownych kompani handlowych; Opis rodzajów bohaterów; jakich wybierać oraz ścieżki rozwoju. Kosmos Cie przeraża, a gry strategiczne pokonują? Ten poradnik pomoże zrozumieć rozgrywkę w Endless Space 2 i nauczy, jak sprawnie skolonizować Wszechświat. Porady i obrazki przygotowaliśmy tak, aby móc z łatwością odnaleźć się w przestrzeni kosmicznej! Endless Space 2 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. 10 porad na start w Endless Space 2 (Podstawy rozgrywki) Porady ogólne do Endless Space 2 (Podstawy rozgrywki) Bohaterowie w Endless Space 2 (Podstawy rozgrywki) Kolonizacja, migracja i ewakuacja w Endless Space 2 (Podstawy rozgrywki) Planety oraz anomalie (Podstawy rozgrywki) Eksploracja i osobliwości w Endless Space 2 (Podstawy rozgrywki) Usprawnienia, rozbudowa i zasięg wpływów systemów w Endless Space 2 (Podstawy rozgrywki) Populacja i Ideologie w Endless Space 2 (Podstawy rozgrywki) Interfejs Endless Space 2 (Podstawy rozgrywki) Technologie w Endless Space 2 (Podstawy rozgrywki) Ebook porusza temat Endless. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 365 osób
ISBN 978-83-8112-410-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Endless Space 2 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany