Tylko u nas!
Ebooka przeczytał i ocenił wyłącznie dla Polishwords Tomasz Smykowski. Programista i konsultant z 20-letnim doświadczeniem w inżynierii oprogramowania. Przeczytaj co uważa na temat ebooka, albo przewiń na dół, aby dowiedzieć się więcej o ebooku i zobaczyć, gdzie można go kupić najtaniej w sklepie online

English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko - ebook Beaty Błaszczyk zdobył ogromną popularność - szczególnie w branży informatycznej. Autorka posiada dwunastoletnie doświadczenie w branży IT. Od 2013 roku tłumaczy książki z języka angielskiego na język polski. Beata Błaszczyk może się również pochwalić zajęciem drugiego miejsca w konkursie dotyczącym analizy studium przypadku “Value At Risk dla transakcji Cross Currency Interest Rate SWAP” zorganizowanym przez firmę Ernst & Young oraz Zakład Wspomagania i Analizy Decyzji Szkoły Głównej Handlowej.

Słownictwo z branży IT na wyciągnięcie ręki

"English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko" pomoże Ci przede wszystkim poszerzyć zasób słownictwa, które jest codziennie stosowane w branży IT, to solidna nauka języka angielskiego dla programistów. Jeżeli chcesz nauczyć się poprawnie wykorzystywać zdobyte słownictwo i wypowiadać się profesjonalnie na wszelkiego rodzaju konferencjach branżowych - ta książka jest właśnie dla Ciebie. W branży tej poznanie reguł gramatycznych jest bowiem niesamowicie ważne. Dzięki lekturze z całą pewnością odświeżysz swoją wiedzę, którą mogłeś zdobyć na przykład na studiach lub szkoleniach. Prawidłowe polskie terminy z pewnością nie będą dla Ciebie obce. Język angielski odgrywa niesamowicie ważną rolę w branży IT. Większość informacji, które na bieżąco pojawiają się w Internecie są właśnie w języku angielski - oprócz tego w języku tym znaleźć można wiele ciekawych ogłoszeń o pracę. Dziedzina ta wymaga więc znajomości tego języka, chociażby na poziomie podstawowym.

Oprócz tego, ważne jest to, aby zapoznać się z językiem zawodowym - w ten sposób o wiele łatwiej będzie znaleźć pracę osobie zainteresowanej. Ebook może okazać się praktycznym kursem, nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Terminologia związana z technologiami jest naprawdę bardzo rozszerzona - dzięki książce odkryjesz ciekawe i interesujące słownictwo, które z pewnością przyda się w wielu sytuacjach. Znajomość specjalistycznego słownictwa może pomóc Ci podczas konferencji branżowej - zarówno w Polsce, jak i za granicą kraju. Lektura zawiera wiele wartościowych i cennych informacji, które z pewnością pomogą odnaleźć Ci się w branży IT. Co ciekawe - w książce, na końcu każdego rozdziału, znajdują się bardzo interesujące ćwiczenia, które sprawią, że Twoja wiedza i doświadczenie wejdą na zupełnie inny poziom.

Praktyczny kurs od wydawnictwa Helion to pozycja obowiązkowa dla osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę. W książce czekają na Ciebie takie tematy, jak na przykład:
  • - Podstawy technologii informacyjnej
  • - Łacińskie wyrażenia w języku angielskim
  • - Co to jest baza danych i DBMS?
  • - Co to jest płyta główna?
  • - Sprzęt komputerowy a oprogramowanie komputerowe
  • - Pomiar rentowności inwestycji informatycznych

Praktyczny kurs języka angielskiego

Ten rewelacyjny pomysł na książkę zdobył ogromną popularność, ponieważ książka naprawdę wiele uczy. Lektura zawiera tylko i wyłącznie istotne informacje, które faktycznie mogą przydać się w życiu programisty. To bardzo ważne, ponieważ wiele tego typu książek jest po prostu napisana nieciekawym językiem, nie ta. Książka wyróżnia się na tle innych pozycji, które zostały napisane dla branży IT. Trzeba przyznać, że lektura jest tak ciekawa, że można spędzić z nią cały wieczór.

Ebook dzieli się na takie rozdziały, jak: What is Information Technology? Databases, How well do you know your computer? Computer networks, What's so big about big data? Business Intelligence Data mining, Software licensing, Software development methodologies, The Internet and the World Wide, Web Data governance, Software testing.

Każdy rozdział jest napisany w bardzo ciekawy sposób, dzięki temu można naprawdę wiele wynieść z tej pozycji. Książka jest obowiązkowa, szczególnie dla programistów, którzy chcą zdobyć więcej informacji. Na początku każdego rozdziału znajdziemy szczegółowy opis danej definicji. Dzięki prostym ćwiczeniom, można sprawdzić czy oby na pewno przyswoiliśmy wiedzę z danego rozdziału. Książka adresowana jest szczególnie dla programistów, którzy na co dzień pracują w branży IT. Pozycja może się również spodobać osobom, które są zafascynowane informatyką. Oprócz tego z książki korzysta wielu studentów, którzy już na tym etapie nauki, chcą zdobyć ogromną wiedzę. Po tej ciekawej lekturze, znajomość angielskiego na pewno będzie o wiele lepsza. Dzięki temu osoba, nie będzie bała się używać profesjonalnego słownictwa z branży IT. Na końcu książki znajduje się także słownik, który zawiera cenne słówka po angielsku, które mogą przydać się w wielu sytuacjach związanych z branżą IT. Trzeba przyznać, że książka osiągnęła ogromną popularność. Przedstawiony w niej świat IT jest niesamowicie pouczający.

"English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko" to pozycja obowiązkowa dla każdej osoby, która jest zafascynowana branżą informatyczną i chce poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie.

Autor: Beata Błaszczyk, Grudzień 2016 , 288 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 455 osób

Promocja na ebooki Z książką pod koc [Książki drukowane -40% Ebooki -50% Audiobooki po 12.90 zł] więcej ebooków!

Promocja na ebooki Z książką pod koc [Książki drukowane -40% Ebooki -50% Audiobooki po 12.90 zł]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poszerz zasób słownictwa z branży IT i naucz się poprawnie je wykorzystywać! Obecnie język angielski jest nieodłącznym elementem świata IT. Większość producentów oprogramowania oraz twórców metodyk i standardów w branży IT udostępnia materiały wyłącznie w tym języku. Ponadto wiele projektów informatycznych jest realizowanych we współpracy z ekspertami pochodzącymi z różnych krajów. Komunikacja odbywa się wówczas przeważnie także w języku angielskim. Jeśli więc jesteś specjalistą z branży IT, funkcjonującym na co dzień w środowisku anglojęzycznym, możesz z kolei nie czuć się w pełni swobodnie wypowiadając się w tym języku w każdym obszarze tak szerokiej dziedziny wiedzy. Jeśli chcesz zatem: poznać lub poszerzyć specjalistyczne słownictwo stosowane na co dzień w branży IT, nauczyć się poprawnie je wykorzystywać i profesjonalnie wypowiadać się podczas spotkań, konferencji branżowych i codziennej pracy z klientem, zrozumieć zaawansowane reguły gramatyczne lub odświeżyć wiedzę na ten temat, by zabłysnąć podczas formalnych spotkań lub jako autor profesjonalnej dokumentacji w języku angielskim, zacząć posługiwać się prawidłowymi polskimi terminami zamiast kalkami językowymi, Koniecznie sięgnij po tę książkę! Znajdziesz tu profesjonalne angielskie teksty dotyczące różnych obszarów IT: baz danych, big data, sieci komputerowych, metod wytwarzania oprogramowania i wielu innych. Każdy z nich został opatrzony słowniczkiem zawierającym tłumaczenia na język polski zarówno terminów specjalistycznych, jak i tych z języka ogólnego. Ponadto w każdym rozdziale omówione zostały różne zagadnienia gramatyczne wraz z przykładami ich zastosowania w języku informatyki. Na końcu każdego rozdziału znajdziesz ćwiczenia, które pomogą Ci utrwalić poznane słownictwo i reguły gramatyczne. Dzięki temu opanujesz najważniejsze pojęcia, odkryjesz, w jakich kontekstach występują, i zaczniesz stosować je w praktyce. What is Information Technology? Databases How well do you know your computer? Computer networks What's so big about big data? Business Intelligence Data mining Software licensing Software development methodologies The Internet and the World Wide Web Data governance Software testing Revise and expand Your knowledge! Ebook porusza temat English. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Praktyczny. Jeśli interesuje Cię: języka, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: angielskiego w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to specjalistów.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -45%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 455 osób

Zobacz jeszcze 118 ebooków w promocji Promocja na ebooki Z książką pod koc [Książki drukowane -40% Ebooki -50% Audiobooki po 12.90 zł]

Ebook Mistrz podrywu. Sztuka uwodzenia słowami

Megadopalacz Twojego życia erotycznego Relacje mężczyzn z kobietami to coś, wokół czego kręci się nasza planeta. Ciągłe iskrzenie, buzowanie i ruch między dwoma biegunami powinny przypominać...
Ebook Personal branding, czyli jak skutecznie zbudować autentyczną markę osobistą

Zbuduj skutecznie autentyczny wizerunek Kimkolwiek jesteś - żoną, mężem, dzieckiem, rodzicem, szefem, pracownikiem, klientką, menadżerem, influencerką, lekarzem, prawniczką, nauczycielem - Tw&oacut...
Ebook 30 modeli mentalnych. Ścieżka prowadząca do podejmowania najlepszych decyzji i szybkiego rozwiązywania trudnych problemów

Modele mentalne można postrzegać jako szablony, które ułatwiają poprawną interpretację informacji oraz zrozumienie aktualnego kontekstu. Pomagają nam unikać pułapek i uzyskiwać pożądane rezul...
Ebook Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości

Tajemnica sukcesu i szczęścia w rzeczywistości nie jest żadną tajemnicą. Sukces osiągnęli nie ci, którzy godzili się z zastaną rzeczywistością, lecz ci, którzy wyobrazili sobie jej do...
Ebook Mantra ciszy. 7 reguł duchowej ścieżki

W jednej z dalekowschodnich tradycji uznaje się, że istnieje gwarantowana ścieżka prowadząca do duchowego oświecenia. Otóż wystarczy pewien mało skomplikowany rytuał powtórzyć osiemset...
Ebook After All. To on ustala reguły

Historia miłosna w świecie mafii ... numer jeden w serwisie Wattpad w kategorii #uczucia! Liam pojawia się w życiu Mel zupełnie znienacka, w dniu jej dwudziestych czwartych urodzin. Niezbyt udanych...


Inne ebooki w kategorii Angielski

Ebook Angielski dla bystrzaków

Dowiedz się, jak: szlifować swój angielski bez pomocy nauczyciela zacząć pewnie mówić po angielsku w miejscu pracy i poza nim poprawnie stosować reguły gramatyczne i doskonalić wy...
Ebook Superskuteczne strategie opanowania języków obcych. Twój prywatny coach

Rozwój to przyjemność! Opanuj najskuteczniejsze strategie nauki języków Naucz się zwiększać własną motywację do nauki Poznaj techniki, dzięki którym przestaniesz odkłada...
Ebook Rozmówki w obrazkach z multisłowniczkiem. Pokaż to!

 Najnowsze rozmówki w obrazkach Lingo sprawią, że porozumiewanie się za granicą stanie się proste i wygodne - niezależnie od tego, jaki cel podróży obierzesz. Pokaż to, zamiast du...
Ebook Angielski. Rozmówki z wymową i słowniczkiem

Mów śmiało! Z najnowszą serią rozmówek Lingo stanie się to proste i wygodne. Dzięki naszym praktycznym rozmówkom bez trudu dogadasz się wszędzie po angielsku. Rozmówki a...
Ebook Język angielski. Tablice maturzysty

Potrzebujesz korepetycji z języka angielskiego? Powtórki przed maturą? Szybkiej pomocy przed klasówką? Język angielski. Tablice maturzysty to idealna powtórka z angielskiego dla...
Ebook Język angielski. Tablice gimnazjalisty

Potrzebujesz korepetycji z angielskiego? Szybkiej pomocy przed klasówką? Język angielski. Tablice gimnazjalisty to idealna powtórka z angielskiego dla gimnazjalistów w formie wy...

ISBN 978-83-283-3409-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany