Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Biznes IT nie musi być trudny [Audiobooki po 12,90zł]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Hipokrates, prawdopodobnie po raz pierwszy w dziejach medycyny, podjął próbę klasyfikacji chorób jako: ostrych, przewlekłych, endemicznych czy epidemicznych. Opisywał przypadki chorób zakaźnych stanowiących również współcześnie zagrożenie epidemiczne. Mimo że zwiększonej ilości opisywanych przez siebie objawów klinicznych nie łączył z przenoszeniem choroby z człowieka na człowieka, wyznaczył im stałe miejsce we współczesnej epidemiologii. Księgi I i III już w starożytności były najbardziej podziwianymi Księgami Epidemii. To w Księdze I znajduje się jedna z naczelnych zasad etyki lekarskiej, wraz z innymi, nie mniej cennymi, wskazaniami dotyczącymi uprawiania sztuki medycznej: [Lekarz\ powinien zajmować się przedstawianiem przeszłości, poznawaniem teraźniejszości i przepowiadaniem przyszłości. [W praktyce lekarskiej należy hołdować\ dwóm zasadom: pomagać lub [przynajmniej\ nie szkodzić. Na sztukę [lekarską\ składają się trzy czynniki: choroba, pacjent, lekarz. Lekarz jest sługą sztuki, a pacjent z pomocą lekarza musi walczyć z chorobą. Ebook porusza temat Epidemie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Księgi. Jeśli interesuje Cię: Hipokratesa, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: greckiej w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to rzymskiej. Jeśli szukasz ebooków o: historiografii, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat starożytności.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3718 osób
ISBN 978-8-3809-0135-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Epidemie Księgi I i III Hipokratesa oraz w greckiej i rzymskiej historiografii od starożytności do wczesnego średniowiecza Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany