Autor: Łukasz "Gajos" Gajewski, Marzec 2020 , 56 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 498 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki REBIS / Książki historyczne / do -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry strategicznej Europa Universalis III powstał z myślą o początkujących graczach. Materiał porusza najważniejsze aspekty związane z zarządzaniem państwem, ekonomią, prowadzeniem wojen, kolonizacją, handlem czy dyplomacją. Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-Plan gry-Wybór kraju-Pierwsze kroki-[Zarządzanie państwem\ Doktryny narodowe >-[Zarządzanie państwem\ Polityka wewnętrzna-[Zarządzanie państwem\ Ustrój-[Zarządzanie państwem\ Stabilność, kultury i religia-[Ekonomia\ Skarbiec-[Ekonomia\ Budżet miesięczny - dochody-[Ekonomia\ Budżet miesięczny - wydatki-[Wojna\ Podstawy-[Wojna\ Wojna na lądzie-[Wojna\ Morale-[Wojna\ Strategia-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 25Informacja o grzeTrzecia odsłona znakomitej gry strategicznej ze studia Paradox Entertainment, która pozwala na cofnięcie się w czasie do XV wieku i pokierowanie rozwojem wybranej przez siebie nacji.Gra Europa Universalis III, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2007 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Europa. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Universalis. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 498 osób
ISBN 978-83-8054-208-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Europa Universalis III - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany