Autor: Chojnacki Krzysztof, Wrzesień 2020 , 100 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3706 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki JAKUB MAŁECKI / "Saturnin" w premierowej cenie

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Próbując przygotować czytelne i atrakcyjne wizualnie zestawienia, można napotkać na szereg trudności. Excel mógł sformatować liczby jako tekst, nie rozpoznać właściwego formatu daty, fragmenty tekstu zapisać w oddzielnych kolumnach, a niektóre połączyć z wartościami liczbowymi. Dlatego bardzo przydatna jest wiedza, jak szybko poradzić sobie z tymi problemami. Ebook przeds tawia praktyczne triki, pokazujące, jak sprawnie uporzadkować dane i nadać im odpowiedni wygląd oraz format. Ebook porusza temat zaawansowany. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: trików. Jeśli interesuje Cię: Excelu, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: formatowanie w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to porządkowanie. Jeśli szukasz ebooków o: danych, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -61%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3706 osób
ISBN 9788326949869. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Excel zaawansowany. 45 trików w Excelu na formatowanie i porządkowanie danych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany