Autor: Mateusz "mkozik" Kozik, Kwiecień 2020 , 49 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2366 osób

Zobacz promocję nowość!

-60% na ebooka Maski zła. Do końca dnia (09.04.2020) za  9,90 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Expeditions: Viking to mnóstwo praktycznych porad, które pomogą Ci stworzyć wymarzoną postać i rozpocząć rozgrywkę w brutalnym świecie Wikingów. Gra stanowi połączenie strategii taktycznej oraz klasycznej gry RPG z elementami zarządzania, dlatego skupiliśmy się na opisaniu jej mechaniki. W poradniku znajdziesz porady dotyczące walki oraz wyboru uzbrojenia, doboru druż yny i umiejętności. Gra pozwala na podejmowanie wielu pokojowych decyzji oprócz łupienia i grabienia. Przeczytasz tutaj opis zależności między twoimi decyzjami, a reakcjami twoich towarzyszy. Dodatkowo, gra posiada ciekawą mechanikę obozowania, która jest nierozłącznym elementem gry. Jest ona rozłożona na czynniki pierwsze w niniejszym tekście. Kreacja bohatera, jak i ścieżka rozwoju towarzyszy posiada wiele możliwości, które również są opisane w tym poradniku. Gra Expeditions: Viking skupia się na erze wikingów, którzy rozpoczynają zamorskie podróże, rajdy oraz okres eksploracji. Czeka cię wiele bitew, politycznych intryg oraz religijnych waśni. Wszystko na drodze do zdobycia chwały potęgi i bogactwa. Twoim celem jest zabezpieczanie swoje pozycji jako przywódcy klanu oraz bezpieczeństwa i dobrobytu twojej rodzimej wioski. Do tego celu będziesz musiał wybrać się na wyspy Brytyjskie, aby złupić bogactwa, rozpocząć lukratywny handel lub zawiązać sojusze. Dzięki temu, nikt nie podważy pozycji twojego klanu w Danii! Niniejszy poradnik do gry Expeditions: Viking zawiera: Duża ilość porad ogólnych, niezbędnych do rozpoczęcia rozgrywki; Opis wpływu twoich decyzji na towarzyszy w drużynie; Informacje na temat poruszania się po mapie świata; Porady na temat obozowania; Ogólny opis uzbrojenia oraz porady dotyczące walki; Opis umiejętności oraz wskazówki odnośnie tworzenia postaci. Poradnik do Expeditions: Viking to praktyczne porady dotyczące kreacji bohatera i rozgrywki. Dzielimy się użytecznymi poradami, które pomogą wybrać odpowiedni ekwipunek, umiejętności i przygotują do pierwszej wyprawy łupieżczej! Podbijaj, dziel i rządź! Expeditions: Viking - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Porady ogólne Expeditions: Viking (Podstawy rozgrywki) Towarzysze a twoje decyzje (Podstawy rozgrywki) Surowce i rozbudowa wioski (Podstawy rozgrywki) Tworzenie bohatera i statystyki (Podstawy rozgrywki) Broń i przedmioty dodatkowe w walce (Podstawy rozgrywki) Władanie bronią w Expeditions: Viking (Zdolności) Walka w Expeditions: Viking (Podstawy rozgrywki) Zdolności wsparcia w Expeditions: Viking (Zdolności) Ofensywne zdolności w Expeditions: Viking (Zdolności) Zdolności użytkowe i pasywne w Expeditions: Viking (Zdolności) Ebook porusza temat Expeditions:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Viking. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2366 osób
ISBN 978-83-8112-393-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Expeditions: Viking - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany