Autor: Anna Day, Październik 2020

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6241 osób

Zobacz promocję nowość!

- na ebooka Rola Żydów w życiu gospodarczym ziem polskich. Do końca dnia (01.10.2020) za  9,90 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Violet i jej przyjaciele są fanami powieści Taniec na szubienicy i  członkami fandomu świata wykreowanego w książce oraz jej ekranizacji. Akcja powieści toczy się w XXII wieku. Ludność podzieliła się na  genetycznie ulepszonych Genuli oraz zmuszonych przez nich do  posłuszeństwa zwykłych ludzi, do których przylgnęło określenie  Niedosków. Prawo wstępu na zajmowane przez Genuli Błonia otrzymywały jedynie  najsilniejsze i najbardziej uzdolnione jednostki, które musiały im  służyć niewolniczą pracą. Aby zachować władzę i utrzymać Niedosków w ciągłym strachu, Genule  urządzali co tydzień publiczne egzekucje. Zbierali się w wielkich  arenach zwanych Koloseami i oglądali wieszanie Niedosków. Zwyczaj ten  nazwano „tańcem na szubienicy”. Violet z młodszym bratem Nickiem oraz przyjaciółkami Alice i Kathy  udają się na londyński Comic Con, by wziąć udział w spotkaniu z  gwiazdami ekranizacji. Jednak tam nieoczekiwanie cała czwórka zostaje  przeniesiona prosto do świata z opowieści. Zostają tam uwięzieni i  dodatkowo przypadkowo zabijają główną bohaterkę, Rose. Zostaje tylko jeden sposób, by się uratować: Violet musi zająć miejsce  Rose i całą historię przywrócić na właściwe tory. Wierzy, że gdy trafi  na stryczek, przyjaciołom uda się wrócić do rzeczywistości. Jednak żadna  historia nie jest warta śmierci… Prawda? Ebook porusza temat Fandom.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6241 osób
ISBN 9788376866802. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Fandom Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany