Autor: Bartek "Bartolomeo" Czajkowski, Styczeń 2004 , 36 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2987 osób

Zobacz promocję nowość!

-50% na ebooka Zarządzanie w chaosie czyli sukces w biznesie zaczyna się na literę Z: zaufanie, zespół, zaangażowanie, zmiana, zwinność. Do końca tygodnia (06.12.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do zabawnej gry przygodowej The Westerner, w której stajemy do obrony naszego rancza na Dzikim Zachodzie. Solucja została podzielona na 8 rozdziałów i opatrzona zdjęciami niemal każdej wykonywanej czynności.Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-Jak zdobyć marchewki?-Skąd wziąć pieniądze?-Jak odzyskać rewolwery? cz.1-Jak odzyskać rewolwery? cz.2-J ak odzyskać rewolwery? cz.3-Jak odzyskać rewolwery? cz.4-Jak naprawić powóz i przebrać się za doktora? cz.1-Jak naprawić powóz i przebrać się za doktora? cz.2-Jak naprawić powóz i przebrać się za doktora? cz.3-Jak naprawić powóz i przebrać się za doktora? cz.4-Jak naprawić powóz i przebrać się za doktora? cz.5-Jak wyciągnąć z więzienia Toma? cz.1-Jak wyciągnąć z więzienia Toma? cz.2-Jak zdobyć dynamit?-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 20Informacja o grzeKolejna odsłona przygodowej gry 3 Skulls of the Toltecs. Fenimore Fillmore. Tytułowy kowboj tym razem wyrusza pomóc biednym farmerom. Ładna, stylizowana grafika oraz pełna humoru akcja, czyni ten tytuł interesującym dla każdego fana przygodówek.Gra Fenimore Fillmore: The Westerner, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformach: PC, Wii. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Fenimore. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Fillmore:. Jeśli interesuje Cię: Westerner, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2987 osób
ISBN 978-83-8050-564-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Fenimore Fillmore: The Westerner - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany