Autor: Karol "Karolus" Wilczek, Kwiecień 2020 , 53 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3548 osób

Zobacz promocję nowość!

-83% na ebooka Zagubione w matematyce. Fizyka w pułapce piękna. Do końca dnia (01.04.2020) za  9,90 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik odpowiada na pytania, które mogą się pojawić podczas zabawy z grą FIFA 11. Znajdziesz tutaj porady dotyczące ustawień klawiatury, wykonania stałych fragmentów, radzenia sobie na boisku zarówno w ofensywie jak i defensywie itp. FIFA 11 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Sterowanie - Jak ustawić klawiaturę i pada? J ak obronić rzut karny? (Bramkarz) Jak strzelać rzuty wolne? (Atak) Jak odbierać piłkę? (Obrona) Jak strzelić bramkę z dystansu? (Atak) Jak nie stracić gola w sytuacji '1 na 1'? (Bramkarz) Jak wykorzystać sytuację '1 na 1' z bramkarzem? (Atak) Jak mijać obrońców? (Atak) Jak zarabiać? (Tryb menedżera) Jak grać 'na czas'? (Obrona) Informacja o grze Następna odsłona słynnego symulatora piłki nożnej. Usprawnieniu uległy nie tylko grafika czy interfejs, ale mechanika rozgrywki, sztuczna inteligencja przeciwników, a także tryb multiplayer. Wersja na PC jest konsolowym portem, przez co nie posiada kilku dodatkowych funkcji, jak system precyzyjnych podań czy system cech osobowości zawodników. Mimo to, produkcja jest pozycją obowiązkowa dla każdego fana piłki kopanej. Gra FIFA 11, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku piłka nożna. Tytuł wydany został w Polsce w 2010 roku i dostępny jest na platformach: PC, X360, PS3, Wii, PS2, NDS, PSP. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3548 osób
ISBN 978-83-8054-997-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: FIFA 11 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany