Autor: Adam "eJay" Kaczmarek, Maj 2020 , 45 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3866 osób

Zobacz promocję nowość!

-68% na ebooka Miasto szczęśliwe. Jak zmienić nasze życie zmieniając nasze miasta. Do końca dnia (26.05.2020) za  9,90 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Fifa Manager 06 zawiera wiele cennych informacji odnośnie zarządzania drużyną od strony marketingowej jak i taktyczno-szkoleniowej. Został on podzielony na rozdziały, aby przejrzyście wyjaśnić wszelkie niuanse rządzące rozgrywką. Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-[Początki\ Wybór kariery-[Początki\ Sponsoring-[Początki&# 92; Obóz treningowy-[Marketing\ Sprzedaż pamiątek, reklamy-[Marketing\ Ceny biletów-[Club Facilities\ Infrastruktura-[Club Facilites\ Rozbudowa stadionu-[Club Facilities\ Szkolenie młodzieży-Finanse-Transfery-[Klub\ Rezerwy i młodziki-Scouting-Trening-[Taktyka\ Formacje defensywne-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 20Informacja o grzeTotal Club Manager 06 to kontynuacja bardzo dobrze przyjętego przez graczy managera piłkarskiego, przez wielu stawiana na równi z kultowym już Championship Managerem.Gra FIFA Manager 06, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier sportowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2005 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Manager. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3866 osób
ISBN 978-83-8050-856-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: FIFA Manager 06 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany