Zobacz promocje nowość!

Promocja na ebooki Wydawnictwo Ya! [do -55%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry FIFA World ułatwi wszystkim zainteresowanym wejście w świat specjalnej odsłony najpopularniejszej serii gier piłkarskich zrealizowanej w formule free-to-play. Opracowanie przedstawi wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z modułem FIFA Ultimate Team, będącym jednocześnie głównym trybem rozgrywki w tej produkcji - dowiesz się tutaj, jak zarządzać swoim klubem i dok onywać transferów, zapoznasz się z wszystkimi rodzajami dostępnych kart i prześledzisz, które parametry są najważniejsze dla sprawnego funkcjonowania klubu. Nie brak także porad związanych z sekcją "Prawdziwe zespoły", przygotowano także garść porad związaną z nabywaniem paczek oraz tzw. FIFA Points, będących alternatywną, płatną walutą w grze. Z pewnością przydatne będzie także zaprezentowanie wszystkich możliwych konfiguracji zarówno klawiatury, kombinacji klawiatury i myszy oraz kontrolera. Poradnik zawiera także kompletny spis wszystkich wyzwań wchodzących w skład sekcji "Wyzwania FIFA World" wraz z podziałem na odpowiednie kategorie. Słowem: sieciowy świat piłki nożnej w wydaniu free-to-play dzięki temu poradnikowi nie powinien stanowić dla Ciebie żadnych większych problemów.Zawartość poradnika:- opis trybów rozgrywki wchodzących w skład modułu FIFA Ultimate Team;- opis panelu zarządzania klubem i transferów;- porady dotyczące rodzajów kart i ich zastosowania;- przedstawienie modułu "Prawdziwe zespoły";- porady dotyczące nabywania FIFA Points;- kompletny zestaw wyzwań wchodzących w skład modułu "Wyzwania FIFA World"- pełne zestawy konfiguracji sterowania dla klawiatury, zestawu klawiatura + mysz i kontrolera.Poradnik do gry FIFA World wyjaśnia wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące modułu FIFA Ultimate Team (m.in. jak zarządzać klubem i dokonywać transferów), opisuje wyzwania, karty i ich zastosowanie, punkty FIFA Points, a także wyzwania FIFA World.FIFA World - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Kontroler (Sterowanie)Klawiatura (Sterowanie)Moduły zabawy (FIFA Ultimate Team)FIFA Ultimate TeamPrawdziwe zespołyPaczki kart FIFA Ultimate TeamKlawiatura + myszka (Sterowanie)Wymagania sprzętowe - FIFA WorldWyzwania FIFA WorldFIFA Points Ebook porusza temat poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8055-762-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: FIFA World - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany