Autor: Donald N. Sull, Maj 2006 , 336 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11507 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Kultowy cykl powraca!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Tworzenie nowej firmy w sercu starej Przełamywanie inercji upadającej firmy Dodatek specjalny: przełomowy artykuł "Zarządzanie przez zobowiązania"z czasopisma Harvard Business Review Każda recepta na sukces kiedyś traci ważność, a wtedy potrzebne jest nowe lekarstwo. Problem w tym, że menedżerowie i przedsiębiorcy reagują na kryzys, kontynuu jąc działania, które sprawdziły się w przeszłości. Wpadają w pułapkę inercji. Zamiast zatrzymać się i nabrać dystansu, rozpaczliwie dociskają pedał gazu i brną w otchłań. Czasem angażują renomowane firmy konsultingowe i stosują inne półśrodki, ale to nic nie daje. Co jest przyczyną takiej reakcji? Jak sprawić, by podobny los nie spotkał Twojej firmy? Niniejsza Ebook jest produktem 10-letnich badań Harvard Business School. Autor przedstawia w niej trzyetapowy model rekonstrukcji firmy, chroniący przed powielaniem utrwalonych postaw w obliczu kryzysu. Donald N. Sull przybliża prawdziwe historie wzrostu i upadku wielu korporacji i gałęzi gospodarki. Odpowiada na pytanie, dlaczego niektóre firmy szybko zawracają ze złej drogi i błyskawicznie odzyskują siłę, podczas gdy inne w obliczu kryzysu zdają się akceptować fakt, że ich czas przeminął. Z książki dowiesz się: Jakie czynniki wzmacniają, a jakie osłabiają inercję firmy? Nieudane transformacje firm zagrożonych upadkiem: Arthur Andersen, AT&T, Compaq Zarządzanie firmą w obliczu kryzysu: nowa rola menedżerów Testy diagnostyczne: czy Twoja firma jest zagrożona upadkiem? Powielanie obcych wzorów i inne błędy popełniane przy rekonstrukcji zagrożonej firmy Korzyści i koszty wynikające z wprowadzenia do firmy menedżerów z zewnątrz. Ebook porusza temat przetrwania. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Rekonstrukcja. Jeśli interesuje Cię: przedsiębiorstwa, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: obliczu w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to kryzysu.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11507 osób
ISBN 83-246-0109-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Firma przetrwania. Rekonstrukcja przedsiębiorstwa w obliczu kryzysu Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany